Praktické odkladiště Malkielových myšlenek
______________________________________________________________________________

Typický blog za hranicí dobrého vkusu

______________________________________________________________________________

Červen 2016

Jaderné bukvice

18. června 2016 v 19:34 | Malkiel |  Témata týdne
Investigativcům Malkipedie se jako vždy povedl doslova husarský kousek, neboť se jim podařilo zatlouci poslední hřebík do rakve spekulací ohledně svržení jaderných bomb na Hirošimu a Nagasaki.
Více než sedmdesát let uplynulých od této události bylo naplněno spoustou seriózních úvah, dohadů i spekulací o tom, kdo vlastně ve skutečnosti stojí za svržením jaderných bomb na Japonsko v roce 1945.
Investigativcům Malkipedie se však konečně podařilo vypátrat skutečné viníky. Za svržením jaderných bomb totiž stojí skupina militantních homosexuálů, která byla tehdy soustředěná v americkém vojenském letectvu, jak dokladuje přiložená fotografie.


Skutečné příčiny, proč skupina militantních homosexuálních gayů provedla jaderné bombardování, se dosud nepodařilo vypátrat.
Neověřené zdroje však hovoří o tom, že důvodem k bombardování byla skutečnost, že při jaderném výbuchu dochází k uvolnění značného množství tepla, které v epicentru výbuchu dosahuje až 4000°C. Což je o pouhých 1000°C méně, než je teplota Slunce.
Podle zdroje prý bombardovacím letcům ani tak nešlo o ublížení Japoncům, ale o to, aby se Japonsko pořádně oteplilo. Bohužel však tehdy ještě neznali skutečné účinky jaderných bomb a proto došlo v některých částech Japonska k příliš značnému oteplení.
Speciální bombardovací skupina byla označena zkratkou BUKV (Bombardment Unit Karyomitome Validating), což v překladu znamená Nukleární ověřovací bombardovací jednotka. Na základě zkratky BUKV byli její příslušníci slangově označováni jako "bukvice".
V souvislosti s oteplením při jaderném výbuchu se posléze mezi vojáky rozšířilo rčení: "Bacha, přišly bukvice, to se zase pořádně oteplí !"

Na závěr se investigativcům ještě podařilo vypátrat, proč se homosexuální lobby soustředila právě v letectvu. Podle dostupných údajů za to může populární letecká píseň My letci máme ocelové ptáky.