Praktické odkladiště Malkielových myšlenek
______________________________________________________________________________

Typický blog za hranicí dobrého vkusu

______________________________________________________________________________

Svět plný sexu

18. prosince 2015 v 20:00 | Malkiel |  Témata týdne
Každý člověk má asi poněkud odlišnou představu o tom, jak by měl vypadat jeho ideální svět. Někdo si pod tím představuje hromadu peněz, někdo jiný hromadu jídla a někdo třeba spoustu sexu. Těm posledně zmiňovaným bych však chtěl připomenout, že sexu je na světě dostatek, neřkuli přebytek. Kromě běžných sexuálních akltivit na nás sex kouká prakticky na každém rohu. Stačí jen zajet do některé z okolních německojazyčných zemí, něco zakoupit v obchodě a v tu ránu se staneme kundem, neboli zákazníkem. Německé slovo "der kunde" totiž v překladu do češtiny znamená zákazník. Od toho též pochází krásné české slovo kunčoft,
v původní německé podobě kundschaft. Pokud tedy německý obchodník o vás mluví jako o kundovi, tak vás neuráží, nýbrž hodnotí vaše postavení v německojazyčném prostředí.

Někdo by však zatoužil ponořit se ještě hlouběji. Ten si může zajet do estonského města Kunda, na pobřeží Baltského moře. Toto v podstatě bezvýznamné městečko je hned po hlavním městě Tallinnu tamním druhým nejnavštěvovanějším městem českými turisty. Mnozí tam jedou stovky kilometrů jen proto, aby se mohli vyfotit u cedule s nápisem Kunda a tu fotku potom hodit na internet.
Dokonce vznikla neoficiální česká společnost s názvem Kunda a kundodeník, která založila deník návštěvníků, jenž je uložen pod jakousi zídkou u vjezdu do Kundy. Do tohoto deníku se čeští návštěvníci zapisují podobně jako horolezci, kteří se zapisují do vrcholových deníků po zdolání nějaké hory. Někdo holt touží zdolat horu a někdo jiný Kundu.


Pokud by některý z návštěvníků Kundy zatoužil po ještě bohatších zážitcích, může se ve městě Kunda vykoupat ve stejnojmenné říčce jménem Kunda. Potom bude v Kundě tuplovaně. A co může být na světě lepšího, než se rochnit v Kundě v Kundě? Pokud by se v té říčce vykoupala žena, tak už by se jednalo o jakési trojkundí.
A v případě, že by se v té říčce vykoupal zájezd nějakého ženského sportovního týmu, tak už by se jednalo o takovou množinu, že by se z toho mohl leckterý mužský návštěvník zbláznit.Zájemci o exotičtější zážitky se mohou vydat do Indie nebo do Pákistánu, kde najdou hned několik míst a měst s názvem Kunda. V tamních končinách je přímo překundíno.
A co víc, v indickém městě Kunda, v provincii Utarrpradéš, si může též koupit indickou pochoutku pro opravdové fajnšmekry, kundu v konzervě.
Komu by nestačily dosavadní kundí zážitky, tak si může z Indie zaletět do Austrálie a tam si zařádit v Kunda Parku na předměstí Sunshine Coast ve státě Queensland.


Nadšený kundí cestovatel se potom ještě na zpáteční cestě do Evropy může zastavit v afghánském městě Kunduz. Případné zájemce o erotické zážitky bych však chtěl upozornit, že obyvatelky Kunduzu, neboli Kunduzanky, chodí zahalené od hlavy až k patě. Tudíž jim není vidět ani obličej, natož cokoliv jiného.
O vzrušení však ve městě i ve stejnojmenné provincii Kunduz není nouze. Téměř nepřetržitě tam totiž probíhají urputné boje mezi fanatickými Talibanci a afghánskými ozbrojenými složkami, podporovanými koaličními spojenci.
Takže běžný život v Kunduzu je spíš tak trochu na píču.Aby tento článek nevyzníval příliš maskulinním způsobem, je nutno ojektivně poznamenat,
že i příslušnice něžného pohlaví si mohou přijít na své. Například v Polsku mohou navštívit obec jménem Kokot.


V Černé Hoře dokonce mohou narazit hned na více kokotů. Zde podotýkám, že se jedná o balkánskou republiku Černá Hora, nikoliv o městys Černá Hora na Blanensku. I když se dá statisticky předpokládat, že v té moravské Černé Hoře též budou nějací kokoti.V Černé Hoře je též možné napít se dobrého vína značky Kokot. Pokud si dotyčný cestovatel sebou z Indie přivezl též onu zmiňovanou indickou pochoutku, tak může Kundu v konzervě zapít Kokotem. Čímž dojde v jeho útrobách doslova ke koitálnímu sexuálnímu spojení. Prostě si Kunda vrzne s Kokotem. Leč s možným problematickým vyvrcholením, protože ta indická pochoutka je vyrobena z mléka. V kombinaci s vínem tudíž z toho může být spíš bolestivá a běhavá záležitost, než nějaké erotické zážitky.


Případné cestovatelky za erotikou nemusí z Černé Hory cestovat příliš daleko, protože hned v sousedním Chorvatsku mohou narazit na několik Čuraků. Buď za volantem na silnici a nebo si dokonce mohou v Čuraku posedět.Ani muži však nepřijdou v Chorvatsku zkrátka, protože zejména v letní sezóně je tam prakticky na každém rohu hladna piča nebo domača piča.A nyní je také na čase být trochu patriotem a nekoukat jen do zahraničí. Jsme sice malá země, ale i u nás se najdou eroticky zajímavá místa. Kromě již výše zmíněného favorita jménem Pičín, je to například autobusová zastávka NA PINDĚ, která zákonitě musí být na místě zvaném Pinda, nacházející se v Olomouckém kraji.Jedno z nejzajímavějších míst však na mapě České republiky již nenajdete. Původní obec Mrdákov u Domažlic totiž byla upjatými puritány přejmenována na Mrákov.
Tím zmiňovaným Mrdákovem se poněkud přesouváme od pohlavních orgánů k sexuálním aktivitám. A tak se například v Malajsii můžeme svézt autobusovou linkou s názvem Jebat Ekspres.


Kromě jízdy v jebacím autobuse si však v Malajsii též můžeme zakoupit osobní automobil místní výroby, nesoucí jméno Proton Jebat.


V Malajsii je zřejmě jebání velmi populární. Dokonce i jeden z dávných malajských národních hrdinů nesl jméno Hang Jebat. V návaznosti na to dnes kromě vojenské bitevní lodi Jebat můžeme navštívit Hang Jebat Mauzoleum, sportovní komplex Stadium Hang Jebat a nebo spoustu ulic Jalan Hang Jebat po celé Malajsii.
Nejen sexem však živ je člověk. Existují totiž lidské aktivity, které jsou z fyziologického hlediska ještě mnohem důležitější. Třeba takové vyprazdňování. Například v Indii můžeme potkat řadu žen, které nesou pro nás Čechy téměř poetické jméno Rani Srani.


V Indonésii pro změnu můžeme najít firmu s názvem Hoven Clean, která se celkem příznačně zabývá prodejem vysavačů a čisticích strojů pro lidi, kteří tu ranní činost již nestihli.Oproti tomu známá firma IKEA nenabízí žádné čištění, nýbrž rovnou praktický domácí koberec s názvem HOVEN, jenž je vhodný zejména pro majitele domácích zvířat, nebo starších rodičů, kteří už neudrží stolici. Tento koberec je totiž vybaven tzv. "hovními mimikrami". Exkrementy z koberce sice nezmizí, ale aspoň nejsou vidět. A po zaschnutí ani cítit.Další erotické lahůdky, které určitě stojí za zhlédnutí, můžeme najít na internetu, a to zejména na sociálních sítích.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Snapeova Snapeova | Web | 18. prosince 2015 v 20:49 | Reagovat

Takhle jsem se dlouho nepobavila. Parádní článek :D Určitě ho umístím do výběru na blogu Téma týdne.

2 Jíťa Jíťa | Web | 18. prosince 2015 v 20:55 | Reagovat

Do toho milého estonského městečka jen v létě kamarád, a taky hned posílal fotku a dodnes o tom vypráví :D
Díky za článek, bastlím projekt a u tohohle jsem se dobře odreagovala :D

3 Tucka Tucka | E-mail | Web | 18. prosince 2015 v 21:08 | Reagovat

Páni, moc vtipně napsaný článek, o některých z těchto věcí jsem slyšela, ale TOLIK bych jich neobjevila! :D  :D

4 Miloš Miloš | Web | 18. prosince 2015 v 21:10 | Reagovat

To je přímo encyklopedický přehled :-)

Přejmenování vesnice na Domažlicku se blíží to, že naše časová jednotka místo "sekunda" je zase vteřina, i když ta označuje i úhlovou míru. Prý je to na popud češtinářek, které nemohly strávit, když dítě slovo rozdělilo tak, že "se" bylo na konci řádku a zbytek na začátku dalšího.
Knihovna ale zatím odolává.

5 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 18. prosince 2015 v 21:46 | Reagovat

:DDD Tak dobře jsem se už dlouho nezasmála :D
U slova kunda si vždycky vzpomenu na jeden stupidní horor, kdy jedna mrtvá holčina, ve které byl duch řekla: "kunda" :D Dostala jsem takový záchvat smíchu... No jo, americké horory. Člověk se u nich nasměje víc než u komedií.

6 hedd hedd | Web | 18. prosince 2015 v 21:54 | Reagovat

No... docela jsem se pobavila! :D :D

7 Inamorata Inamorata | E-mail | Web | 18. prosince 2015 v 22:12 | Reagovat

Pobavilo. :D Nejvíc HOVEN koberec. No, zakladatel IKEA je holt dyslektik. :)))

8 Hana Hana | Web | 18. prosince 2015 v 22:37 | Reagovat

Smali jsme se s pritelem, az nam tekly slzy. Diky za pobaveni   :-D

9 Miloš Miloš | Web | 18. prosince 2015 v 22:43 | Reagovat

Jedno z probíraných slov je i jménem někdejšího předního sprintera, který dokonce držel evropský rekord na 100 m, blíže zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Manfred_Kokot

10 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 18. prosince 2015 v 23:35 | Reagovat

[1]: Bohužel se v tomto článku tak nějak chlubím cizím peřím, neboť ta jména jsem nevymýšlel, ani nepřiděloval. Ale díky. ;-)

[2]: Jsem rád, že jsem svojí trochou do mlýna mohl přispět k úspěšné tvorbě tvého projektu. ;-)

[3]: Ono by se našlo ještě spousta dalších zajímavých názvů. Třeba Smrdáky nebo Popudinské Močidlany na Slovensku.:D
Jenže to by neúměrně zvětšilo rozsah článku. ;-)

[4]: Knihovna sice odolává. Existuje však nebezpečí, že se proti svému označení vzbouří knihovnice. :D

[5]: Možná ta mrtvá trpěla poruchou zvanou "koprolálie"? :D

[6]: A to byl taky jediný účel tohoto článku. ;-)

[7]: Švédská jména dovedou být dobrým zdrojem zábavy. Třeba takový Oje Balstrom. :D

[8]: To abych ještě lidem přispíval na papírové kapesníky, ne? ;-)  :D

[9]: K tomuhle Kokotovi se váže jedna historka. Kdysi na jednom atletickém mítinku vyhrál sprint a populární slovenský televizní komentátor Karol Polák to s povzdechem komentoval slovy: "Keby aj my sme mali takýchto Kokotou". :-D

11 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 1:29 | Reagovat

Zobudil som sa dnes nečakene skoro a dostal som hned Rani Srani z tohto bombstického textu! Z tejto úžasnej zbierky. Ešte doplním: To som dnes bol náhodou v Ikei, ale koberec Hoven bol už asi vypredaný. Zato ma tam utešoval na WC utešoval nejaky p. Kokot ked si vyklepával u Mili Curak, že JEB Bush asi prezidentom USA nebude, čo som zhľadával ako nesmiernu škodu. Takto totiž hrozí, že po Omame tam bude ako trumf nejaký Dedo Honic!
Kde asi sa predáva tá konzerva Kunda?
Slávny skokan Drahomír JEBAVÝ "to snad ví, ale nepoví!" ;-)

12 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 5:12 | Reagovat

[11]: Koberec Hoven není třeba kupovat. Ten si člověk může snadno udělat z jakéhokoliv koberce. ;-)  :D
Jeb tvoju mať! Tak Jeb Bush nebude prezidentem? No nevadí, on to tam už dost dojebal machometán Ohamba. :D
Jméno Jeb Bush je kouzelné. Zejména v souvislosti s tím, že "bush" je.  slangový výraz pro zarostlé dámské přirození. Jeho jméno by se tedy dalo přeložit jako Jeb Chlupatou.:-D
Trum(p)f tam možná bude, ale při jeho penězích pochybuju, že by byl Honič. Dědo sice už je, ale určitě ne Honič. Spíš Dědo Viagrovič Trtkač. :D
Kunda v konzervě se na evropský trh zatím ještě nedostala. Možná za to mohou impotentní úředníci v Bruselu. Díky tomuto tržnímu nedostatku si Evropani zřejmě budou muset kundy zavařovat sami.;-)
Za Slávii kdysi hrával fotbalista Josef Jebavý. A ten co nedojebal na hřišti jako fotbalista, tak potom dojebal ještě jako trenér. :D

13 Janinka Janinka | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 9:17 | Reagovat

U těch kamionů to tedy sedí! :D

[11]: Kunda je prodejná na indickém trhu, je to zřejmě nějaký druh sladkého karamelizovaného mléka a je k mání za pouhých 80 rupiií, asi třicet káčé :-) - http://www.belgaumsweets.com/index.php?route=product/product&path=108&product_id=122

14 Janinka Janinka | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 9:17 | Reagovat

Jsem ve spamu!

15 VendyW VendyW | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 9:39 | Reagovat

Docela jsem i zapoměla na problémy který momentálně mám s Bobím. Díky!

16 Van Vendy Van Vendy | Web | 19. prosince 2015 v 9:42 | Reagovat

Propáníčka,to je top nářez! :-D  :-D  :-D
Klóbrc dolů před tvým hledačským umem, tohle vyhrabat muselo dát fušku, přece jen! A nemá to chybu, od názvů měst, vesnic, míst, po nápisy na kamionech (to seřazení a srovnání fakt sedlo :-D, na autobusech a tak... ale nevím, nebyl Pičín přejměnován na Piečín? Mám dojem že se o tom jednalo, někdo to asi neunes... :-P
Je fakt, že některá příjmení tohoto druhu jsou šílená. Zejména děti se můžou na takových spolužácích vyřádit, dospělí už to zvládnou s odstupemn. Malkieli, dobrý článek, trochu mi připomněl ten nedávný, s fantastickou sbírkou prapodivných stromových útvarů. :-D  :-D

17 Van Vendy Van Vendy | Web | 19. prosince 2015 v 9:48 | Reagovat

P.S. včera jsem chvíli poslouchala Všechnopárty, a byl tam nějaký komentátor sportovní a ten vzpomínal na moment, kdy hlásil sportovce jménem Vimr (nevím jak se píše, beru to poslechově) a hlásil, že Vimr dal gól a pár vteřin mu trvalo, než mu docvaklo, proč se všichni kolem řehní :-D  :-D
Oje Balstrom nemá chybu.

[11]: Tenhle koment taky nemá chybu. :-D

18 Iva Iva | 19. prosince 2015 v 11:30 | Reagovat

Já nevím, proč se už konečně některá vybraná sprostá slova neprohlásí za slušná, když jich je takové množství a tam, kde by je nikdo nehledal. :-D

19 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 11:38 | Reagovat

[13]: Nevím jak teď v samostatných republikách, ale kdysivávejc ještě v bývalé Jugoslávii se jezdilo strašně. Ten nápis na autě by si tam zasloužil mít skoro každý řidič. Tam jsem taky poprvé v životě viděl jet nákladní auto po dvou kolech. Naneštěstí to bylo zrovna v úzké zatáčce a jel proti nám. Ale naštěstí se mu to zase podařilo dostat na všechny čtyři. Jinak bych to tady teď nepsal a u silnice v údolí Neretvy bych měl křížek. ;-)

[15]: Tak aspoň tak. ;-)

[16]: Pičín stále existuje. http://www.picin.cz/
Já si myslím, že skalní Pičíňáci by se nenechali o takovou raritu připravit. Takto o nich ví celá republika, zatímco kdyby to byl Piečín, tak by po nich neštěkl ani pes. ;-)
Podobně jako v rakouské obci Fucking, kde dokonce proběhlo referendum o změně názvu, ale naprostá většina obyvatel byla pro zachování původního názvu. S tímto názvem jsou totiž proslulí po celém světě. ;-)
Jen mají trochu větší spotřebu cedulí s nápisem obce, protože jim je lidé furt kradou. :D
Docela se divím, že si z toho ta obec neudělala kšeft. Kdyby si ty cedule nechali udělat ve velkém počtu, tak by je tam mohli prodávat i s razítkem obecního úřadu. ;-)

20 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 19. prosince 2015 v 11:50 | Reagovat

[17]: Toho Vimra si dokonce ještě pamatuju jako aktivního kladenského hokejistu. On se sice psal německy Wimmer, ale při originální německé výslovnosti to je jedno.
Jedině, že by to někdo chtěl vyslovovat česky. Potom by to znělo jako krkonošské nářečí - vymerdal gól. :-D

[18]: To je fakt, že třeba taková "prdel", ve smyslu "legrace", je dneska už prakticky běžné hovorové slovo.
Slovo legrace už dnes skoro nikdo neřekne. Prostě tam byla prdel. ;-)
Ovšem nedovedu si představit, jak se akademici z Ústavu pro jazyk český na toto téma dohadují s různými etickými komisemi. :D

21 Rose Tascher Rose Tascher | Web | 20. prosince 2015 v 15:50 | Reagovat

Smála jsem se od začátku do konce, skvělé, jako vždy!! :D

22 surpan surpan | E-mail | Web | 22. prosince 2015 v 22:41 | Reagovat

Čeština je krásná, hlavně když se někdo jmenuje tak vhodně :-D
Ale tu konzervu s vínem bych si fakt nedal. Měl bych docela strach, co v tom najdu :-D. Ani bych to neotevřel raději :-D

23 surpan surpan | E-mail | Web | 22. prosince 2015 v 22:47 | Reagovat

[19]: Pičín má dokonce starostku. V takové "díře" bych fakt bydlet nechtěl :-D
Asi bych si za celý svůj život nezvykl, kdybych chtěl někoho pozvat k nám na návštěvu: "Čau, stav se k nám do Pičína, máme tam fakt dobrou kulturu po večerech". "A když by se ti u nás nelíbilo, hned vedle je rybník prdel nebo rozhledna Vztyčenej chumaj". :-D

24 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 22. prosince 2015 v 23:20 | Reagovat

[23]: Ty bydlíš skoro na hřbitově, ale vofrňoval by ses na Pičínem. ;-) Ty máš snad něco proti ženským genitáliím? ;-)  :D

25 surpan surpan | E-mail | Web | 23. prosince 2015 v 9:51 | Reagovat

[24]: :-D Ale na hřbitově si nedávám večeři ze zbytků, které tam najdu :-D Ženské genitálie jsou super, když jsou na ženě, nejlépe krásné ženě. V plechovce nikdy nevíš, čí to bylo a čím to bylo :-D

26 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 23. prosince 2015 v 11:47 | Reagovat

[25]: Jo, to máš pravdu, že v té plechovce může být ledacos.
To kdysi ještě za Sovětského svazu jednou prodávali sloní maso v konzervě. Mužik si vystál frontu a radostně si domů odnesl jednu konzervu. Jenže doma konzervu otevřel a ta byla prázdná. Tak ji šel do obchodu reklamovat a vedoucí mu povídá: "Jó pane, to jste holt měl smůlu, protože na vás z toho slona zrovna vyšla díra do prdele". :D
Jestli ti Indové prodávají podobným způsobem, tak by se mohlo stát, že kdyby jí původní majitelka měla třeba jako vrata, tak by v té konzervě taky mohly být jen panty a hřebíky. :-D

27 surpan surpan | E-mail | Web | 31. prosince 2015 v 21:07 | Reagovat

Rani Srani, Shusil Kundu a Surpan Ti přejeme úspěšný nový rok a hlavně zdravíčko, štěstíčko, hodně prachů a žádné blogerské výpadky :-)

28 Malkiel Malkiel | 31. prosince 2015 v 21:28 | Reagovat

[27]: Maho Jakotyč, Trtko Trtič a Malkiel ti přejí totéž. ;-)

29 Payday Loan Payday Loan | E-mail | Web | 17. října 2018 v 20:25 | Reagovat

bad credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">no credit loans</a> payday loans ohio <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>poor credit loans</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama