Praktické odkladiště Malkielových myšlenek
______________________________________________________________________________

Typický blog za hranicí dobrého vkusu

______________________________________________________________________________

Několik slov o tlemení idiotů

21. listopadu 2015 v 19:43 | Malkiel |  Témata týdne
V digitálním jednadvacátém století by si člověk mohl myslet, že kouzla neexistují. Opak je však pravdou. Kouzla stále existují a stále ovládají naše životy. Především životy nás mužů. Hlavními provozovatelkami kouzel jsou totiž především ženy. A to již od poměrně útlého věku. Taková malá holčička například dovede svými kouzly způsobit, že se její tatínek, jinak celkem normální člověk, najednou dovede tlemit jako idiot.

Další etapa ženských kouzel nastává v pubertálním věku. Z původně roztomilých holčiček se totiž v tomto věku stávají budoucí zdatné kouzelnice, pěkně vystrkující své kouzelné drápky. Leč vrozené mužské gentlemanství bráním tatínkům své kdysi roztomilé holčičky proplesknout, tak jako by to udělali svým synkům. Proto v tomto věku tatínkové ze svých kouzelných holčiček často lezou šílenstvím po zdi.

V pubertálním věku však začínají kouzla již vyrostlých holčiček působit také na jejich mužské vrstevníky. Tentokrát se dospívající muži dovedou nejen tlemit jako idioti, ale především chovat jako idioti. A začnou pod vlivem kouzel svých vrstevnic dělat věci, které by do té doby nikdy neudělali. Třeba místo aby si šli s ostatními kluky zakopat mičudou, tak jdou raději na rande s dospívající kouzelnicí. A to všechno jen proto, aby se mohli tlemit a chovat jako idioti.
Pubertou totiž nastává významná životní etapa, kdy začínají kouzla žen stále více ovlivňovat ovlivňovat jednání mužů. A to většinou proti jejich vlastní vůli. Maximální účinek ženských kouzel začíná fungovat zejména po uzavření manželství. Takový mladý ženatý muž jde například raději na procházku s rodinou do parku, kde se příšerně nudí. Místo aby šel třeba na fotbal nebo na hokej, kde by se nenudil. Nebo jde s tou svojí milovanou kouzelnicí na návštěvu k její matce, kde se opět příšerně nudí a navíc je nucen poslouchat zcela nesmyslné ženské plácání o pečení, vaření, praní a žehlení. Místo aby šel do hospody se svými kamarády, kde by si mohl naopak poslechnout řadu učených vědeckých pojednání o podstatných záležitostech našeho života, jako je třeba sport, politika, či poměr ceny a výkonu té které značky automobilu.

Následujících několik desítek let fungují kouzla žen na muže přímo znamenitě. V tomto období jsou muži zcela pod vlivem ženských kouzel. A pokud kouzlo vlastní ženy náhodou přestane na dotyčného muže fungovat, rychle se vyskytne jiná žena, která na něho rozvine celý rejstřík svých vlastních kouzel. Pod jejichž vlivem se dotyný opět někdy začíná tlemit a chovat jako idiot, stejně jako kdysi v pubertě. Pokud je muž na kvalitativně vyšší úrovni a dostatečně hmotně zabezpečen, tak o něho mnohdy svádí souboj i několik kouzelnic najednou. Zatímco o nezaměstnaného bezdomovce žádné kouzelnice souboj většinou nesvádí. Nic na tom nemění ani fakt, že se dotyčný bezdomovec mnohdy stal bezdomovcem právě díky kouzlům některé z kouzelnic.

Zde si však musíme říci, že s přibývajícím věkem u žen začíná jejich kouzelná síla na muže klesat. Tímto okamžikem nastává období, kdy se mnohé kouzelnice začínají měnit v čarodejnice. Konkrétně ve staré čarodejnice. Někdy dokonce ve staré šeredné čarodejnice. A pokud se žena stane tchýmí, tak se proces přeměny z kouzelnice na čarodejnici mnohdy výrazně urychlí.
V této chvíli již ženy-čarodejnice prakticky pozbyly veškerých kouzel, kterými by mohly ovládat muže. Taková stará čarodejnice může těžko někoho okouzlit. Proto se musí jako správné čarodejnice uchylovat ke všelijakým nekalým čarodejnickým praktikám, jako jsou úskoky, lsti a podobné metody, které tak důvěrně známe již od dětství z pohádek.
Staré čarodejnice se potom domáhají nyní již pomyslných práv, která jim dříve celkem přirozeně plynula z postavení okouzlujících kouzelnic. Dožadují se úcty a galantního chování, snaží se vymáhat si různé pozornosti v podobě květin, dárků a drobných úsluh. Jsou protivné, handrkují se ve frontách a dožadují se místa k sezení v prostředcích MHD od mnohem zchátralejších mužů. Čímž si v očích mužů jen utvrzují svá postavení starých protivných čarodejnic.

Mužští vrstevníci těchto čarodejnic však stále ještě dovedou podléhat kouzlu mladších kouzelnic. Mnohdy se dokonce opět dovedou tlemit a chovat jako idioti, podobně jako v pubertě. Jejich tlemení je však poněkud zohyzďováno ústy značně prořídlými od chrupu. Při výrazném tlemení jim dokonce může vypadnout z huby zubní protéza. Čímž jejich tlemení dostane poněkud bizarní nádech. Navíc si stále méně uvědomují, proč se na ty mladší kouzelnice vlastně tlemí. Přičemž u jejich idiotského chování již je těžko rozlišitelné, jestli se jedná o poslední vzepětí zbytků mladické bujarosti nebo jestli se již jedná o stařeckou demenci.

Na závěr článku je nutno poznamenat, že ať již se my muži pod vlivem ženských kouzel chováme jako idioti, či se z nás někdy stávají Rambové, nebo nám pod vlivem těch kouzel rostou křídla jako bájnému Ikarovi a my si potom stejně jako ten Ikaros při svých pádech nabíjíme držky, tak bez těch ženských kouzel by byl svět poněkud fádní, nudný a jednotvárný.
Takže milé kouzelnice, používejte na nás i nadále svá kouzla, buďte i nadále těmi kouzelnými ženami. Přece se my chlapi nebudeme chovat jako idioti jen sami před sebou? To by nemělo žádný smysl. My vás prostě k tomu našemu idiotskému chování potřebujeme jako divačky a pozorovatelky. Vždyť bez těch vašich kouzel by lidstvo zřejmě brzo vyhynulo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuri Yuri | Web | 21. listopadu 2015 v 19:52 | Reagovat

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

2 surpan surpan | E-mail | Web | 21. listopadu 2015 v 22:33 | Reagovat

No jupí, Yuri už zase získává sílu s otravováním a léčením své demence v komentářích úspěšných blogů. A když ji, Malkieli, extrařádně vyfakuješ, napíše ti její "prý" sestra, žes to přehnal, že Yuri to nemyslí špatně :-D Zrovna ji blokuj.

3 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 21. listopadu 2015 v 23:05 | Reagovat

[2]: Já ji nebudu ani fakovat, ani blokovat. I takoví lidé prostě patří ke koloritu blogerstva. Ona v podstatě ani není zlá. Jen má zapotřebí na sebe tímto způsobem upozorňovat a přitáhnout čtenáře na svůj blog. Což se jí daří, protože většina lidí potom klikne na její blog, co je to za blbce. Takže je to takový určitý druh antireklamy. ;-)
To mi spíš vadí někteří blogeři, jejichž blogová tvorba je téměř nulová, ale zato hojně projíždějí diskuze pod články a vyvolávají trollovské flamewary, aby ukojili své internetové ego.

4 surpan surpan | E-mail | Web | 21. listopadu 2015 v 23:08 | Reagovat

[3]: Mě jen mrzí, že tam nemá počítadlo návštěvnosti, to by mě totiž zajímalo, kolik nasraných blogerů ji na to denně klikne. :-)

5 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 21. listopadu 2015 v 23:47 | Reagovat

[4]: Ty to nějak moc prožíváš. :D Já to beru prostě jen jako výstřelky mládí. Když jsem byl kluk a zavedli nám domů telefon, tak jsme hledali v telefonním seznamu různá zajímavá jména a potom jsme těm lidem volali. Třeba jsme zavolali panu Slunéčkovi. A když zvednul telefon a ohlásil se "tady Slunéčko", tak jsme řekli, že tady je tma jak v prdeli.:D  Nebo jsme zavolali panu Mravencovi kde má Brouka Pytlíka.
Prostě mládí se chce bavit a využívá k tomu i nabízených technických možností. ;-)

6 surpan surpan | E-mail | Web | 21. listopadu 2015 v 23:50 | Reagovat

[5]: Dřív mě trochu vysírala, teď u nového blogu mám možnost blokaci takovou, že se ji blog ani nezobrazí.
Mě to spíš zajímá z technického hlediska, kolik lidí tam chodí...

7 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 21. listopadu 2015 v 23:58 | Reagovat

[6]: Já jsem zatím nikoho nezablokoval. Tedy kromě jedné krávy v začátcích mého blogování, která byla opravdu opruzná a vulgární. Teď už mne takové věci neiritují. Když se někdo chce vykecat a uleví se mu tím, či mu to dokonce udělá mu to dobře, tak ať se vykecá. Mne to nic nestojí. ;-)
Jen prostě na takové opruzné typy nereaguju a ono je to tím přestane bavit. Protože když někdo opruzuje, tak tvoji očekává reakci, aby tě mohl zatáhnout do svých blábolů.
Já se totiž držím doporučení:
"Nikdy se nehádej s blbcem! Nezúčastněný pozorovatel by totiž nemusel poznat, kdo z vás dvou je opravdu ten blbec". ;-)  :D

8 Kitty Kitty | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 10:12 | Reagovat

Malki, zdravím tě i komentující "surpan". Té klidně na její blog kliknu.
Ale to jsem nechtěla říct. K tématu článku - znamenám si, že se mám pokusit napsat o procesu tlemení idiotek. Bude to těžké a možná to vzdám, protože bych se musela držet kostry tvého článku. Ty jsi větší mistr slova, proto se aktuálně pousmívám, do jaké dospívám čarodějnice... ;-)

9 Gabi Gabi | 22. listopadu 2015 v 10:31 | Reagovat

A jéje ... kam sa len teraz zaradiť?:-D
Cítim urážku, ak mi niekto uvoľní miesto v MHD, skôr ja mám nutkanie uvoľniť aj evidentne mladšej osobe. Ja uvoľním miesto aj mladému mužovi s dieťaťom na ruke, ale mladej žene s veľkým nákupom. Prešla som si tým obdobím.
Dcéru nemám, ale byť svokrou mladej žene, to je ešte horšie, však? To sa tou bosorkou môžem stať rýchlejšie. :-D

Trošku sa rozpíšem, ak dovolíš.
Ja som urobila z núdze cnosť, a keď som zostala v 4-izbovom byte bývať sama, vzala som si k sebe do podnájmu dve študentky. Obe sa venovali kynológií - tak som v priebehu pol roka mala s nimi v byte- pôvodne tak prázdnom a smutnom, aj dve vlčice. Študenti musia občas aj do školy, tak tie šelmy zostali na mňa. Zamilovala som si ich, aj oni mňa. Ale nie susedy, ktorým tá svorka vadila. Boli to cvičené psy od útleho šteňaťa- štekali iba na príkaz, ležali, kým im nebolo dovolené vstať. Tá staršia, dokonca mala výcvik na canisterepiu k postihnutým deťom. Mala povolený vstup aj do ústavu. Tam áno, ale .."náš panelák predsa nie je ústav!!!" - o čom ja už silno pochybujem. Pre majiteľky tých psov, sa stali tie chúďatka, bojazlivé susedy " staré bosorky" :-D  Staré bosorky, mladšie odo mňa min o 3 roky. Tak ja musím byť strašidlo z hrobu !!!! - varovala som tú drzú mládež! S jednou som chodievala aj na cvičisko. Bola som medzi tou mládežou najstaršia- bosorka? Neviem, neboja sa ma ani psy, a tá mládež už vôbec nie. :-D
Čo platí na psov, viem, ale čo na mužov, to neviem. Nejako sa kvôli mne idiotom žiaden nestál. Žeby preto, že som ho nepustila k slovu? :-? :-D Tak, bosorka jak vyšitá!!" :-D

10 Čerf Čerf | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 10:49 | Reagovat

K této tváři svého idiotství se na rozdíl od těch ostatních tváří, kterých je taky dostatek, hlásím rád a věřím naivně, že z toho snad už nevyrostu :-).

11 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 11:21 | Reagovat

Ono je to správne analyzované, len tých čarodejníc by som sa trochu zastal. Človek ich tiež niekedy s veľkým sebazapretím môže ukojiť (skôr samozrejme psychicky než fyzicky) a má zase pokoj. Len to potrebuje nesmiernu dávku trpezlivosti, až anjelskú zhovievavosť. :-(

12 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 11:23 | Reagovat

[9]: Od kynológie je už len pár písmenok ku gynekológii, tak neviem, keď tam budeš mať okrem internátu ešte aj jasličky... ;-)

13 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 12:23 | Reagovat

[8]: Bylo by jistě dobré, kdyby někdo napsal podobnou studii i z druhého břehu. ;-)

[9]: Tvůj komentář mne přivedl k úvaze nad slovem "bosorka". U nás Čehúňov je to jasné, čarodějka prostě čaruje. Ale co dělá slovenská bosorka? Bosoruje? :D
Jnak si myslím, že není třeba obávat se označení "čarodějka", protože čarodějka vždy nemusí být apriorně jen zlá. Z historie a z mytologie přece známe i dobré čarodějky. ;-) Všelijaké ty hodné kouzelné babičky a podobně. Vlastně i naše česká přemyslovská pramáti Libuše, neboli keltská Libán, byla takovou čarodějkou, neboť byla kněžkou, nikoliv kněžnou, jak se nám snažili namluvitmnozí padělatelé historie.
Z tebe tedy mám celkově pocit, že ty nejspíš budeš patřit do té kategorie dobrých čarodejnic. ;-)

[10]: Ano, toto je jistě příjemná tvář idiotství. Je však určitým problémem, že se ve vyšším věku někdy dá těžko rozlišit, jestli je to ještě mladistvé hormonální idiotství, nebo již stařecké idiotství, neboli stařecká senilita. Mezi těmito dvěma idiotstvími je totiž značný rozdíl. Výhodou ovšem je, že oběma těmto skupinám idiotů je celkem jedno, že se tváří a chovají jako idioti. ;-)  :D

[11]: Já se obávám, že zlou čarodejnici není prakticky možné ukojit bez vlastního sebezničení. ;-)  :D

[12]: No, a od gynekologie už je jen krůček k ornitologii, neboli vědeckému oboru pojednávajícím o ptácích. Tudíž by tam Gabi musela mít ještě voliéru.:D

14 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 12:51 | Reagovat

Malkieli, tak mám pocit, že v dnešní digitální době se ani přestárlá tchýně nemusí nutně zdát jako stará čarodějnice :-)
Ona tahle doba nám, ženám (a nejen nám, já vím), nádherně hraje do karet :-)
Když na to přijde, tak i stará a ošklivá čarodějka může rozehrát svá kouzla :-)
A na blogu obvzlášť :-)
On nás totiž nikdo nemůže nutit psát pravdu a pak mohou být naše kouzla o to nebezpečnější, o co jsou méně pravdivá :-)
A vím přesně o čem mluvím :-)
Tuhle "svá" kouzla rozehrála tchyně jednoho známého. Na něj. Na fb. Vydávala se za kouzelnici o pětatřicet let mladší a ejhle, do měsíce padla žádost o rozvod. Naletěl...

15 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 14:31 | Reagovat

[14]: To máš pravdu Baruško, že anonymita internetu umožňuje lecjaká kouzla. Sám jsem se s tím již kdysi dávno setkal jako internetový začátečník, když jsem si založil profil na Seznamu. Hned mne začaly oslovovat mladé, vzdělané a krásné ženy, převážně manažerky významných firem. Pochopitelně bez fotek. Žádná vyučená prodavačka nebo kuchařka. A tak se snadno může stát, že na druhém konci vět o vnadných dmoucích prsíčkách a krajkových košilkách sedí vyšeptalá důchodkyně v ušmudlaném kombiné s bradavkami kdesi u kolen. :-D
Totéž však platí i pro muže. Absolventi zvláštních škol se mění v absolventy prestižních univerzit, registrovaní na úřadu práce se mění v zámožné podnikatele, majitelé rezavých favoritů se na internetu prohání v luxusních automobilech a lidé, kteří nikdy neopustili svoji rodnou vísku, se mění ve světáky, kteří již několikrát procestovali celý svět  ;-)  :D
Ta tchýně byla teda pěkně zákeřná. Otázkou však je, kam až to ten její zeť mínil dotáhnout. Mnoha lidem totiž stačí jen to internetové flirtování a vědomi si svých zamlčených nedostatků ani nemají v úmyslu pokračovat až do nějakého fyzického stádia vztahu.
Toto je doménou mnoha vdaných žen, které si po mnohaletém manželství jen tak zaflirtují na internetu, aby se ujistily, že by o ně ještě byl zájem, kdyby chtěly. A po vypnutí počítače se uspokojeny zase vrátí k tomu svému pupkatému Frantovi s lahváčem v ruce, kterého mají jistého. ;-)
Ani ony totiž většinou nemají v úmyslu nějak výrazně měnit svůj život, shazovat přebytečná kila, měnit šatník, či absolvovat kosmetické kůry kvůli značně nejisté budoucnosti. ;-)

16 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 15:32 | Reagovat

[15]: Ach jo, kdy se ti lidé poučí :-)
Mimochodem, těmi bradavkami u kolen jsi mi připomněl vtípek :-)
Víš, co si ženy dávají na prsa?
Ve dvaceti sperma.
Ve čtyřiceti zlato.
A v šedesáti gumu od tepláků :-)

17 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 16:07 | Reagovat

[15]: A děkuji, inspiroval jsi mě k článku ve chvíli, kdy jsem si zoufala, že už píšu snad jen na téma týdne :-)

18 Gabi Gabi | E-mail | 22. listopadu 2015 v 20:33 | Reagovat

[13]: :-D budeš sa mi smiať, ale ja mám aj k ornitológií blízko. Na smreku vedľa chalupy na východe SK mi cez deň spáva niekedy aj 15  myšiarok ušatých- sovy. Nádherné to vtáky ženského rodu. Aj baba môže byť vtákom a dokonca pekným! Ba nádherným!!!
Volieru mám, ale nikto v nej nebýva. Ja som mala chuť sa v nej v letných horúčavách na spánok sama uložiť. ;-)

[12]:Jasličky by som už rada mala. Práve včera som si pred synmi "posťažovala", že idem na pomaturitné stretnutie po 40 rokoch a nemôžem sa "pochváliť" žiadnym vnúčatkom. Priateľka staršieho syna ma "potešila" : " O desať rokov Vy budete mladou babičkou a budete chodiť s vnúčaťom na klzisko!" To ma čaká svetlá budúcnosť... veď sa to hádam nenarodí s korčuľami na nohách!!! Tak ja budem mať skoro 80 a pôjdem s vnúčaťom na klzisko!? Tak si predstavujú moju budúcnosť moji synovia! :-D

19 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 20:38 | Reagovat

[16]: A v osmdesáti ponožky. :-D
Lidé se nepoučí nikdy, protože jsou ve své podstatě blbí. ;-)  :D Ale někdy taky lstiví a vyčůraní. ;-)

[17]: Já píšu téměř výhradně k tématu týdne. Vyhovuje to totiž mé přirozené lenosti, protože nemusím vymýšlet téma. ;-)

20 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 22. listopadu 2015 v 20:43 | Reagovat

[18]: Však já jsem tam ty vtáky v tvé blízkosti nějak cítil.;-)  Proto jsem se taky o té ornitologii zmiňoval. :-D  :-D

21 ladyvelve ladyvelve | Web | 22. listopadu 2015 v 22:30 | Reagovat

Výborný článek :-)

22 Van Vendy Van Vendy | Web | 23. listopadu 2015 v 15:30 | Reagovat

[4]:Myslím, že jí kliknou už jen ti, kdo ji ještě neznají. Yuri už je tak profláklá, že zkušený bloger, který už na blogu působí nějaký ten rok, ji dokonale ignoruje.... :-D

23 Van Vendy Van Vendy | Web | 23. listopadu 2015 v 15:39 | Reagovat

Pozoruhodný článek o tlemení a výtlemu, nebo ještě spíš, o ženských kouzlech. Ono je to ale obousečné - taková dívenka, když odmítne používat podobná kouzla s tím, že jsou pro ni ponižující a potupná, mnohdy skončí jako ta panenka v koutě, co sedí a čeká, až ji najdou. V některých kreslených vtipech dokonce i jako kostřička, která prostě čeká na dokonalého muže. :-D
Na druhou stranu, mě docela zaujaly tchýně z jiných krajů, třeba z takových japonských, tchýně, které jsou vůči svým snachám pořádné semetriky. A přišlo mi, že ty tchýně semetričí čistě z praktického hlediska - jsou tím důležité, svým synům dávají stále najevo, že jsou pořád jejich matkami (a synové k nim mají povinnosti) a k snachám zase, že jsou matkami jejich manželů a že mají snachy taky své povinnosti. No, abych se vyblábolila, za tím vším divadlem vidím snahu nezůstat samy, odstrčené v nějakém domově důchodců, kde po nich neštěkne ani pes, jak je měsíc nebo rok dlouhý.
Teda ne že bych studovala Japonsko a východní země a taky kdoví, jak je to v dnešní době, ale ten princip mi připadá z jejich hlediska rozumný.

24 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 23. listopadu 2015 v 21:10 | Reagovat

[23]: Kdyby ženský tolik nelpěly na životě a umíraly dřív, tak jako umírají chlapi, tak by nemusely trčet v žádných domovech důchodců. :D

25 designvalin1 designvalin1 | 23. listopadu 2015 v 23:02 | Reagovat

Teda Malki, tady si myslím, že trošinku kecáš hihihihi, já ze sebe svýho chlapa ne a ne setřást. Jednou se mi dokonce zdálo, že ke mě přišla jakási žena a řekla mi, že můj drahý mě opouští a stěhuje se k ní. Děti a byt prý mi nechává. Probudila jsem se celkem hodně šťastná.... :-)  :-)  :-)

26 valin valin | Web | 23. listopadu 2015 v 23:03 | Reagovat

[25]: To jsem já, trošinku jsem rochnila na zkušebním blogu... ;-)

27 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 23. listopadu 2015 v 23:22 | Reagovat

[25]: No vždyť jo. On tě přece potřebuje, aby se měl před kým tvářit a chovat jako idiot. Proto ho nemůžeš setřát. ;-)  :D

[26]: To jsem i přes svoji rapidně postupující demenci pochopil, že designvalin a valin asi bude jedno a to samé. :D Zvlášť když vím z tvého blogu, že se zabýváš designem a podobnýma serepetičkama. ;-)

28 Janinka Janinka | E-mail | Web | 24. listopadu 2015 v 9:03 | Reagovat

Já bych ty čarodějnice zase tak nepodceňovala. Moje tchyně je ukázkový exemplář, kouzla vyměnila za jeduplné lektvary a dokáže s nima hotový čáry máry! :-D

[5]: To mi připomíná seriál Simpsonovi, jak tam děcka volají Vočkovi do hospody:
Dobrý den, jen tam pan Al?
Jakej Al?
Pan Al Koholik!
Hej, je tady nějakej Alkoholik? Alkoholik má telefon, je tu nějakej Alkoholik?? Smradi zatracený, počkejte, až vás jednou chytnu! :-D

29 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 24. listopadu 2015 v 10:27 | Reagovat

[28]: Moje bývalá tchýně se taky vrhla na "jeduplný lektvary" v podobě rumu. Ale protože byla lakomá, tak jej pila sama, až se jí podařilo se uchlastat :D
To s tím Al Koholikem je dobrej fór. :-D

30 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 25. listopadu 2015 v 19:57 | Reagovat

[16]: takže já teď ještě zlato a za pár let gumu od tepláků? To mám tda vyhlídky... :-D  :-D  :-D

31 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 25. listopadu 2015 v 19:58 | Reagovat

Přerod z kouzelnice na čarodějnici mě teda fakt dostal :-D :-D  :-D

32 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 25. listopadu 2015 v 20:04 | Reagovat

[31]: Taky tě to jednou čeká. ;-)  :D A potom bude záležet jen na tobě, jestli z tebe bude dobrá čarodejnice a nebo zlá. ;-)

33 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 25. listopadu 2015 v 21:44 | Reagovat

[30]: Já už se na to zlato celá třesu, odškrtávám poslední měsíce :-)
Kruci, ale jak tak na sebe koukám, obávám se, že jsem zlatou fázi asi přeskočila a asi hodně rychle začnu nosit bokové tepláky, ty s tím vysokým sedem jsou nebezpečně vysoko :-)

34 Alena Alena | 28. listopadu 2015 v 19:17 | Reagovat

A á umím kouzla stále, i jako stará... v kuchyni! Na dobré jídlo se dá starý chlap utáhnout stejně jako na mladé tělo!
Takže kouzla existují v každém věku, jen je správně používat! :-)

35 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 28. listopadu 2015 v 19:34 | Reagovat

[34]: Když si chlap neumí uvařit sám, tak mu holt nezbývá nic jiného, než se nechat utáhnout na vařené nudli. Vlastně na nudlích. ;-)  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama