Praktické odkladiště Malkielových myšlenek
______________________________________________________________________________

Typický blog za hranicí dobrého vkusu

______________________________________________________________________________

Krutý experiment s Čechy

22. března 2012 v 22:21 | Malkiel |  Témata týdne
Tento týden jsem dostal mail, který se výborně hodí k tématu tohoto týdne. Text mailu uvádím v originální podobě a pro odlišení od mého textu jej otiskuji kurzívou.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lars Johan Ekström

Víte, že žijete v zemi, která byla skupinou amerických investorů vybrána jako společenský, sociální, finanční a majetkový experiment, kam až jsou Češi a ostatní postsocialistické národy ochotni klesnout bez odporu a až čemu jsou ochotni se podvolit, aby pak zkušenosti z tohoto experimentu využívali u ostatních podobných národů?

Tento experiment byl sjednán s Václavem Klausem hned po revoluci, proto tak vystřelil raketově nahoru v jeho kariéře. Zaplatili mu dokonce i psychology a poradce a to vše proto, aby vytvořil co nejefektněji tu nejmocnější konzervativní stranu typu fašistky Tacherové a uchopil moc v zemi a začal zavádět to, co se nepodařilo v Británii.

Češi byli vybráni z důvodu nízké schopnosti fyzického odporu a snadné manipulovatelnosti, což bylo pro americké investory, kteří si tento pokus objednali, rozhodující. Bylo nutné vybrat národ, který nebude příliš agresivní v poslední fázi experimentu při očekávaných sociálních nepokojích. Češi byli vybráni také proto, že jejich vlastnost zaprodat se za vlastní loajalitu k systému a drobné výhody svého bližního, je nebývale silná. Najde se u každé národnosti, ale Češi jsou individualisté s nízkou soudržností. Navíc po nadvládě silně autoritativního socialistického státu měli američtí investoři do tohoto experimentu jistotu, že se národ ani po 10 letech neoklepe a nezačne svorně novou "revoluci".

Mezitím se totiž vytvořily sociálně vyhraněné mocenské skupiny, které jsou ochotny "střílet do vlastních řad". Co bylo před více než 20 lety vykládáno za potlačování lidských práv, to je nyní předkládáno jako oprávněná ochrana majetkových zájmů. Rovněž se využilo setrvačnosti Čechů v boji proti komunismu, kde bylo odhadováno, že vydrží 15 - 20 let.

Zatím se "české stádo" chová dokonce nad očekávání zadavatelů tohoto pokusu. V Česku je vláda připravena zajít až na hranici, kterou si ani židoameričtí finančníci nedokázali představit. De facto očekávali, že se experiment nedožije ani dnešních podmínek. Postoj Čechů ale prokázal, že jsou ochotni se podvolit systematické propagandě, manipulaci a ještě daleko hrubší selekci společnosti a jsou schopni se přizpůsobit i sociálně nemyslitelným podmínkám. Například jsou ochotni se sestěhovat s příbuznými a vlastní byt pronajímat. Nebo jíst méně množstevně i kvalitativně...

Tento byznys byl uzavřen v roce 1995 mezi židovskými finančníky v USA a Václavem Klausem, který byl v té době na návštěvě v USA.

Pokud budou odtajněny důkazy, bude Klaus v Česku pravděpodobně souzen za vlastizradu.
Klaus má po skončení prezidentského období zajištěn majetek a sídlo na neznámém místě v USA.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Při letmém pročtení si čtenář musí říci, že je to naprostá fantasmagorie. Mě osobně to napadlo také a navíc nejsem příznivcem všelijakých spikleneckých teorií, které se rodí jako houby po dešti. Jenže, co když to tak úplně fantasmagorie není? Jedno známé české rčení říká, že: "Na každém šprochu, je pravdy trochu."
Myslím si, že už ani není třeba se zmiňovat o neblaze proslulém klubu Bilderberg, o spolku mocných a bohatých, kteří manipulují se světovým děním podle svých potřeb.
Text mailu do jisté míry koresponduje s plány členů tohoto klubu. Mocní toto světa totiž odjakživa páchají zvěrstva na svých bližních, na svých spoluobčanech, na ostatních příslušnících lidského rodu. Žádný nápad totiž není dosti zrůdný na to, aby se jej někdo nepokusil realizovat. Naopak, čím zrůdnější nápad, tím má větší šanci na realizaci.
V minulém století mocní tohoto světa vehnali stovky miliónů lidí na jatka dvou světových válek. V první válce 10 milionů mrtvých, 20 milionů raněných, 8 milionů pohřešovaných.
Ve druhé světové válce mocní tohoto světa přitvrdili. Zatímco v první světové válce umírali převážně jen vojáci, v druhé válce se zabíjeli především civilisti. Padlo 22 milionů vojáků, ale civilistů bylo zabito přes čtyřicet milionů. Celkem více než 60 milionů mrtvých. Ranění už se ani nepočítali.
To vše v zájmu zisků a v zájmu mocenských plánů.
Když na začátku 2.světové války začaly na světlo prosakovat informace o nacistických vyhlazovacích táborech, tak to většina lidí také považovala za fantasmagorii a nikdo tomu nevěřil. Mnozí tomu uvěřili až po skončení války a někteří tomu nevěří dodnes. Nevěří tomu, že by se takových zrůdností dopouštěl kulturně vyspělý národ, který dal lidstvu takové velikány, jakými byli Johann Wolfgang Goethe nebo Ludwig van Beethoven. Kulturně vyspělý národ, jehož milující otcové rodin bez mrknutí oka po tisících posílali do plynu děti i s matkami, kteří měli tu smůlu, že byli příslušníci jiného národa. Tento vyspělý národ totiž uměl též vyrobit plynové komory, jedovatý plyn Zyklon B i rakety V1 a V2, kterými decimoval civilní obyvatelstvo zejména Velké Británie. A jen tak na okraj, firma I.G. Farben, která vyráběla zmiňovaný plyn do plynových komor, stále existuje. Jen se teď jmenuje Bayer a vyrábí léky. Vlastníci jsou však stejní.
Po dvou válečných apokalypsách nastala studená válka, ve které mocní tohoto světa chrastili jadernými a bakteriologickými zbraněmi. Rozpadem komunistického bloku a skončením studené války se poměr sil ve světě změnil. Ti bohatí a chamtiví se však nezměnili. Jsou to titíž lidé, kteří za první i druhé světové války obchodovali s oběma stranami válečných konfliktů. A bohatli na hromadách mrtvol a na nesmírném utrpení obyvatel celé planety.
Jsou to stejní lidé a mají stále stejné plány. Ve středověku ovládali lidstvo mečem, později kanóny, tanky, bombami a raketami. Ti mocní se však z minulých válek poučili a spočítali si, že ovládat lidstvo zbraněmi je velmi drahé. Změnili své metody a naučili se ovládat lidstvo penězi. Zjistili, že se s pomocí peněz dá lidstvo ovládat mnohem pohodlněji a levněji. Nač kupovat drahé zbraně, když si mohu protivníka koupit? Nač bombardovat protivníka, abych získal jeho výrobní prostředky, když je manipulacemi s trhem mohu nechat zkrachovat a potom je za babku koupit?
Ještě vám ten výše uvedený text mailu připadá tak fantasmagorický?
 

91 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (122)
Zobrazit starší komentáře

101 Anna proletářka Anna proletářka | E-mail | 7. července 2014 v 15:57 | Reagovat

pojdˇme bojovat za naše práva samozřejmě beze zbraní.......chci,aby se mé děti a moji vnuci měli lépe..... ;-) věřte,že to jde,akorát musíme stat při sobě :-)

102 Kybernetik Kybernetik | 14. července 2014 v 13:47 | Reagovat

Lidstvo se neodvratně žene do záhuby. Je natolik zmanipulované politiky, církvemi, různými institucemi a penězi natolik, že jim již v hlavách nezbývá prostor na vlastní názor.

103 kocour Amadeus kocour Amadeus | E-mail | 6. září 2014 v 21:58 | Reagovat

25... Polovina věřících jsou hlupáci, zbytek prospěcháři.9]

104 Ivanka Houbová Ivanka Houbová | E-mail | 17. září 2014 v 2:00 | Reagovat

[Že se Bůh různých národů jmenuje jinak, to by mi nevadilo. Ale vadí mi, že tzv. Bůh má pokaždé jinou prioritu. Jestliže je Bůh jediný, měl by chtít pro všechy stejné věci a neměly by se ve jménu božím vést žádné války. :-(

105 Jana Jana | E-mail | 1. října 2014 v 10:59 | Reagovat

Tak nevím, co takhle zdravý "selský" rozum. Tohle všechno je v podstatě pro obyčejného člověka neprokazatelné. Jistě, kdo má tu moc manipulovat ve svůj prospěch a nedostatek svědomí, udělá to. Ale začněme opravdu každý u sebe - živme se něčím prospěšným a užitečným, dělejme něco i pro druhé - třeba maličkost každý den, choďme k volbám a snažme se vybrat  do volitelných postů podle  kvalit lidí, ne známostí a vlastního prospěchu, dát přednost českému zboží a českému obchodníkovi, když to jen trochu jde i za cenu, že si připlatíme, proč ne, mějme hranici slušnosti, za kterou nepůjdeme za žádnou cenu. Ale myslím, že v dnešním uspěchaném světě to bude trochu problém. Kde vzít slušné, pracovité a schopné lidi, většinou se do politiky nehrnou. Vzali jste to zeširoka, ale jak jsem řekla na začátku. Začněme každý u sebe. Nemyslím, že řečnění v podstatě "o ničem" něco spraví. O velké politice víme všechni houby. Ale okolo sebe snad každý vidí. ;-)

106 gregor koidl gregor koidl | E-mail | 15. října 2014 v 9:26 | Reagovat

[6Jak odolávat mediální manipulaci. Kde to lze číst?4]

107 Quido Quido | E-mail | 17. října 2014 v 13:06 | Reagovat

[13]: S přítomností armády, přímým násilím civilizace je pomalu konec. Vývoj už to nemá zapotřebí. Teď stačí liberální apel na lakotu ve všech jejich odstínech.
Peter Hőeg: Cit slečny Smilly pro sníh ;-)

108 Quido Quido | E-mail | 17. října 2014 v 13:12 | Reagovat

„Jen ti nečetní, co o věcech rozhodují, jsou ve své práci šťastni a jisti tím, že jsou hodni mzdy své, - ostatní žijí v mlhách pochybností a nejistot, v očekávání chvíle, kdy bude odhalena jejich naprostá neschopnost.“
Francis Scott Fitzgerald – Příběhy Patta Hobbyho :-D

109 Goldie Goldie | 26. října 2014 v 11:31 | Reagovat
110 bezdomovecptb bezdomovecptb | E-mail | 23. listopadu 2014 v 20:35 | Reagovat

Autor komentáře uvádí nepravdivé informace. Cyklon B byl vyvinut a vyráběn v Čechách.

111 Kosk Kosk | 20. prosince 2014 v 18:22 | Reagovat

[105]:
Dokud bude legální před volbami bezostyšně lhát a po volbách nic nesplnit a bude to, jako u nás, dokonce posvěceno vyjádřením soudu, nemá smysl chodit k volbám. K čemu to všechno je, když po volbách si Ti zvolení mohou dělat co chtějí a nemusí nic z toh, co slibovali plnit? :-(

112 Kosk Kosk | 20. prosince 2014 v 18:25 | Reagovat

Cyklon B se dle Wikipedie sice vyráběl také v Kolíně, ale není to nějaký český vynález. viz:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Cyklon_B

113 Národy ve světě řízeného chaosu Národy ve světě řízeného chaosu | E-mail | 25. prosince 2014 v 23:34 | Reagovat

www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

Stahujte si tamější šokující materiály!

114 Míša méďa Míša méďa | E-mail | Web | 4. ledna 2015 v 19:29 | Reagovat

Co na to říct? Daly by se psát romány, ale už jsem to vzdal. Souhlasím se vším, co zde bylo napsáno, jen bych doplnil, že to není tak jednoduchá dělat druhým lidem radost maličkostmi. Snažím se o to, ale nějak to drhne. Naše společnost se rozpadla na jednotlivé individuality a každý jede sám za sebe (kamarádství a láska v pravém slova smyslu už je minulostí) a tudíž pokud jednotlivci neuděláte radost maličkostí v podobě svazku bankovek, tak nemá zájem a žene se kupředu za svým. Snažím se na věci hledět obecně a nikoli z úhlu pohledu svého života. Mně se "zatím" daří se od toho všeho distancovat a mít okolo sebe několik málo ostrůvků, kde ještě maličkostí se dá udělat radost. Ale bohužel všechny tyto ostrůvky rok od roku zaplavuje příliv dnešního přetechnizovaného spěchu doby a skuteční přátele se jeden za druhým topí a nemohu jim nijak pomoci. S těmi pár zůstavšími přáteli na jednotlivých ostrůvcích už sami vor postavit nesvedeme. Je zbytečné něco vymýšlet. Nebo alespoň mně už nic (po všech pokusech) nenapadá. Tak jen čekám na nejvyšších místech těch pár ostrůvků, bezmocně hledím, jak lidé ubývají a čekám, kdy přílivová vlna dojde až ke mně. Vylezu ne strom, ale dál už se nedostanu. Jestli to někomu připadá, že melu z cesty, tak se omlouvám, že jsem zvolil špatnou formu příměru. Míša

115 Hany Hany | 19. ledna 2015 v 7:15 | Reagovat

S touto myšlenkou koketuji asi 3 roky vím že je to asi fikce ale ono to do sebe nějak všechno zapadá když se podívám kolem sebe připadá mi to stále pravděpodobnější.Naší společnosti obchází strach! za komančů jsme byli taky ohraničení nějakým strachem byl to strach ideologický,lidi se nepousteli za nějaký daný mantinel, aby byli neviditetní v systému

116 Hany Hany | 19. ledna 2015 v 7:19 | Reagovat

Dneska je to úplně stejné.Všechno opět funguje na bázi strachu ale nejde o strach ideologický ale je to strach ekonomický.

117 Lenny Lenny | 21. ledna 2015 v 21:18 | Reagovat

A nebylo na konci toho mailu "Jestli toto nepošleš do 24 hodin deseti svým přátelům, budeš příští obětí pokusu i ty" ???

118 Cleverjoe Cleverjoe | 1. března 2015 v 21:34 | Reagovat

Spravedlivý společenský řád. To už tu jednou bylo. V listopadu 1989 to lidé na náměstích odstranili. Neosvědčilo se to. Chtěli se mít jako v Západním Německu. Tak to mají.

119 Lubomír Čáslava Lubomír Čáslava | 21. ledna 2016 v 14:59 | Reagovat

Stále mi to přijde jako fantasmagorie :-)

120 Jarda Jarda | E-mail | 26. listopadu 2016 v 16:05 | Reagovat

Tento vyspělý národ totiž uměl též vyrobit plynové komory, jedovatý plyn Zyklon B i rakety V1 a V2, kterými decimoval civilní obyvatelstvo zejména Velké Británie.

Co je to proti genocidě ruského, přesněji sovětského národa!!!

121 Jarmila Klímová Jarmila Klímová | E-mail | 20. března 2017 v 23:44 | Reagovat

Ale Bůh dal každému svobodu volby. Není v Bibly napsáno, že bude každého vodit za ručičku. Bůh pomůže tomu, kdo v něj věřří a ne tomu koho by měl vodit za ruku. To by se chudák nachodil ;-)

122 Libor Libor | E-mail | 15. srpna 2018 v 22:47 | Reagovat

Tento článek je bohužel pravdivý. Jen přidám, že v tomto komplotu jede i mnoho lidí z ČR. Např. i Havel, Schwarzenberg, Pehe atd. Začíná i cenzura internetu, klasická cenzura už je, atd. Zapojeny jsou i OSN, EU, nadnárodní korporace aj. Systém multi-levelu. Mnozí tu píší i o Bohu. Jen připomenu, že si mnoho lidí plete Boha s bohem; každý z nich má své jméno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama